Balıkesir Tavuk Yarka
Amerikan Irkı Hindi Civcivi | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

AMERİKAN IRKI HİNDİ CİVCİVİ

AMERİKAN IRKI HİNDİ CİVCİVİ

Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve fabrika şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor toplu satışlarımız vardır.

Uzman kadromuz kaliteli ürünlerimizle 17 yıldır tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kalite ilkelerimizden ve Müşteri memnuniyetimizden taviz vermeden çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle daima sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz.

FARKIMIZ ;

 – Müşteri Memnuniyeti
 – Yüksek Kalite
 – Uygun Fiyat
 – Tecrübeli Kadro

     Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve kümes şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor  toplu satışlarımız vardır.
     Tamamen tüm üretim kendimize aittir.yem üretimi ve veteriner firmamız tarafından karşılanmakta olduğundan fiyatlarımız piyasa altında seyretmektedir. Piyasada bu işi yapanlardan en önemli farkımız biz tacir değiliz ve müşteri aldığı malı değerinin üstünde değil altında bir ücret ödeyerek bizden temin edecektir. Müşterilerimizin beklentilerini tamamen karşılayabilecek kapasitedeyiz.Türkiye çapında her yere ürün teslimatımız vardır.

     Satış sonrasında destek ve yardımlarımız devam etmektedir.