Balıkesir Tavuk Yarka
ATAKS TAVUK | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

ATAKS TAVUK

Siyah Atak-s tavuğu yıllık ortalama 280 ila 300 yumurta verir. Bu tür yerli yumurta tavuğu olarak da bilinmektedir. Bu tavukların vücut ağırlığı ortalama  2000gram ile  2200 gram arasında değişiklik göstermektedir. Yumurta renkleri gri – bej rengindedir.

Uzman kadromuz kaliteli ürünlerimizle 1999’dan buyana tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kalite ilkelerimizden ve Müşteri memnuniyetimizden taviz vermeden çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle daima sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz.

FARKIMIZ ;

 – Müşteri Memnuniyeti
 – Yüksek Kalite
 – Uygun Fiyat
 – Tecrübeli Kadro

     Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve kümes şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor  toplu satışlarımız vardır.
     Tamamen tüm üretim kendimize aittir. Yem üretimi ve veteriner firmamız tarafından karşılanmakta olduğundan fiyatlarımız piyasa altında seyretmektedir. Piyasada bu işi yapanlardan en önemli farkımız biz tacir değiliz ve müşteri aldığı malı değerinin üstünde değil altında bir ücret ödeyerek bizden temin edecektir. Müşterilerimizin beklentilerini tamamen karşılayabilecek kapasitedeyiz. Türkiye çapında her yere ürün teslimatımız vardır.

     Satış sonrasında destek ve yardımlarımız devam etmektedir.

Firmamız hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…!