Balıkesir Tavuk Yarka
HAKKIMIZDA | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

HAKKIMIZDA

BALIKESİR TAVUK YARKA olarak;

Uzman kadromuz, kaliteli ürünlerimizle 1999 yılından beri YARKA SATIŞI / TAVUK SATIŞI & TAVUK ÇADIRI KÜMES KURULUMU ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kalite ilkelerimizden ve müşteri memnuniyetimizden taviz vermeden çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle ATAKS YARKA SATIŞI mızda ilk günkü kalitemizden ve düsturumuzdan taviz vermeden daima sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz.

FARKIMIZ ;

 – Müşteri Memnuniyeti
 – Yüksek Kalite
 – Uygun Fiyat
 – Tecrübeli Kadro

     Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda yumurtlamaya ve kümes şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor.
Toplu satışlarımız vardır.
     Tamamen tüm üretim kendimize aittir. Yem üretimi ve veteriner firmamız tarafından karşılanmakta olduğundan fiyatlarımız piyasa altında seyretmektedir. Piyasada bu işi yapanlardan en önemli farkımız biz tacir değiliz  üreticiyiz ve müşteri aldığı malı değerinin üstünde değil altında bir ücret ödeyerek bizden temin edecektir. Müşterilerimizin beklentilerini tamamen karşılayabilecek kapasitedeyiz. Türkiye çapında her yere ürün teslimatımız vardır.

     Satış sonrasında destek ve yardımlarımız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ:

     Çalışma arkadaşlarımıza seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş ülkemizde, içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ:

     Balıkesir Tavuk Yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Müşteri Temsilcileri :  

0542 390 60 40

0542 390 70 60

DAHA DETAYLI VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN