Balıkesir Tavuk Yarka
Prefabrik Kümes Kurulumu – Balıkesir Yarka | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

Prefabrik Kümes Kurulumu – Balıkesir Yarka

Prefabrik Kümes Kurulumu – Balıkesir Yarka

UZMAN KADROMUZ  KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZLE 1999’DAN BU YANA TÜM TÜRKİYE’YE HİZMET  VERMEKTEYİZ. KALİTE İLKEMİZDEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZDEN ASLA TAVİZ VERMEDEN ÇALIŞIYORUZ. YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE VE BİLGİ BİRİKİMİYLE % 98’LİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZLE DAİMA SİZLERİN YANINIZDA OLDUK VE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

HER ZAMAN DEDİĞİMİZ GİBİ ‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.’ BUNUN GÖSTERGESİ OLARAK DA EN İYİ DENETLEYİCİ OLAN MÜŞTERİLERİMİZİN %98’İ HER ZAMAN REFERANSIMIZ OLMUŞTUR VE OLMAYA DA DEVAM ETMEKTEDİR. BUNUN NETİCESİ OLARAK DA MÜŞTERİLERİMİZİN  %90′I DAHA ÖNCEKİ MÜŞTERİLERİMİZİN REFERANSI VE BİZİ ÖNERMESİ İLE GELMEKTEDİR. BU DA BİZLERİ BALIKESİR YARKA OLARAK ONURLANDIRDIĞI KADAR İŞİMİZİ HAKKI İLE YAPTIĞIMIZI GÖSTERDİĞİ İÇİN  BUNUN HAKLI GURURUNU BİZLERE TÜM BALIKESİR YARKA AİLESİ OLARAK YAŞATMAKTADIR.

BALIKESİR YARKA OLARAK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ PREFABRİK KÜMES KURULUMUNDA DA EZBER BOZARAK ÇIĞIR AÇIYORUZ. SÖZDE RAKİPLERİMİZİN HAYAL BİLE EDEMEDİKLERİ FİYATLARA BİZ EN İYİ MALZEMEYİ Kİ (EN İYİ MALZEME DERKEN HEM ISI YALITIM BAKIMINDAN HEMDE ANTİBAKTERİYEL BAKIMDAN BİR ÜSTÜNÜN DAHA OLMADIĞI MALZEMELERİ) PREFABRİK KÜMES KURULUMUNDA KULLANIYORUZ. BUNU DA SÖZDE RAKİPLERİMİZİN HAYAL BİLE EDEMİYECEKLERİ FİYATLARA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ. KURMUŞ OLDUĞUMUZ PREFABRİK KÜMESLERİMİZİN AKSESUARLARINDAN OLAN YETERLİ MİKTARDA MANUEL YEMLİK İLE YETERLİ MİKTARDA OTAMATİK NİPEL SULUKLAR VE YETERLİ MİKTARDA FAN  FİYATLARIMIZA DAHİL OLUP DİĞER HOLLUK TÜNEKLİK VS VS VS LER EK ÜCRETE TABİDİR. PREFABRİK KÜMESİMİZİN ÖZELLİKLERİNİ KISACA ELE ALACAK OLURSAK BAŞTA DA BELİRTİĞİMİZ GİBİ TAM ISI YALITIMLI VE ANTİBAKTERİYEL OLMAKLA BİRLİKTE KESİNLİKLE TERLEMEYE DE MEYDAN VERMEMEKTEDİR. BİLİRSİNİZ Kİ EN ÇOK YAŞADIĞIMIZ SORUNLAR ISI YALITIMI, TERLEME VE BAKTERİ BARINDIRMA PROBLEMLERİDİR. YALITIM VE ANTİBAKTERİYEL OLMASI BİZ TAVUKÇULAR İÇİN OLMAZSA OLMAZDIR. KURMUŞ OLDUĞUMUZ BU PREFABRİK TAVUK KÜMESLERİMİZDE BU ÖZELLİKLERİ TAMAMI VE DAHA FAZLASI MEVCUTTUR. KULLANILAN MALZEMELERDEN BİRKAÇ ÖRNEK VERECEK OLURSAK EN BAŞTA PENCERELERİMİZİN HİDROLİK OLUP VE DİK AÇILMASIDIR BUDA İÇER DE Kİ HAVA SÜRKÜLASYONUNU SAĞLAYACAK VE ASLA İÇER DE CERYAN OLUŞUMUNA MEYDAN VERMEYECEKTİR. YİNE DİĞER BAZI MALZEMELERİMİZDEN KISACA ÖRNEK VERECEK OLURSAK 1. METAPEN CEPHE PANELİ KULLANIYORUZ. BUNUN ÖZELLİĞİ POLİBİRİTEN ISI YALITIMI VE DEZENFEKSİYONEL VE ANTİBAKTERİYEL MADDE BULUNDURMASIDIR. YİNE ANA DİREKLERİMİZ 100*100 = 3M OLUP PROFİLLER 2.5M ARTI BOYALIDIR. YİNE EN İYİSİNİ EN KALİTELİSİNİ EN UYGUN FİYATLA SATIŞA SUNUYORUZ. EKİPMAN KALİTESİYLE SALMA YUMURTA TAVUĞU YETİŞTİRİCİLİĞİNDE 1999 DAN BU YANA  DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA SATIŞ SONRASI TEKNİK VETERİNER DESTEĞİYLE 3 YILIN SONUNDA (YUMURTA VERİMİ DÜŞEN TAVUKLARINIZI) GENÇLEŞTİRME GARANTİSİYLE EN UYGUN FİYATA BİRİNCİ SINIF MALZEMEDEN OLUŞAN  TAVUK SAĞLIĞINI ÖN PLANDA TUTARAK SEÇİLMİŞTİR. PREFABRİK KÜMES KURULUMU EN KISA SÜREDE; BALIKESİR YARKA FARKI VE KALİTESİYLE KURUYORUZ. KULLANILAN TÜM MALZEMELER İSO 9001 VE TSE BELGELİDİR. MÜŞTERİLERİMİZE İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE  TÜM EKİPMANLARLA ANAHTAR TESLİMİ PREFABRİK KÜMES KURULUMU A DAN Z YE YAPILMAKTADIR. MÜŞTERİLERİMİZİN PREFABRİK KÜMES KURULUMU YAPTIRACAĞI YERE EN AZ 20 CM KALINLIĞINDA BETON ZEMİN YAPMALARI GEREKMEKTEDİR. KENDİ ÇİFTLİĞİMİZDE KANATLI SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ KADROMUZ VE VETERİNER KONTUROLÜNDE  1.Cİ KAN YUMURTA VERİMİ YÜKSEK LOHMAN BROWN IRKI VEYA 1.Cİ KAN  YİNE ANKARA TAVUK ARAŞTIRMA KURUMU TAE ÇIKIŞLI SİYAH ATAK-S YUMURTA DÖNEMİNE GİRMİŞ YARKALARLA BİRLİKTE ANAHTAR TESLİMİ TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINA PREFABRİK KÜMES KURULUMU BALIKESİR YARKA KALİTESİYLE VE FARKIYLA EN KISA SÜREDE YAPMAKTAYIZ…
SATIŞ SONRASI SİZE HER KONUDA TEKNİK DESTEK SAĞLAYABİLECEK MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZİ SEÇERSENİZ BİRLİKTE KAZANCINIZI İKİYE KATLARSINIZ. HERKES BUNUN KENDİNCE YAZIYOR VE SÖYLÜYOR FAKAT DAHA SONRA ARADIĞINIZDA YA NUMARALARINA ULAŞILAMIYOR VEYA BAŞKA BAŞKA FİRMALARDA ORTAYA ÇIKIP SATTIĞI MALIN ARKASINDA DURAMIYORLAR.
BALIKESİR YARKA OLARAK BİR İLKİ DAHA BAŞARMANIN HAKLI  GURURUNU DAHA YAŞIYORUZ  !
BİZLER OFİS SİSTEMİYLE VE BU KONUDA EĞİTİMLİ PERSONELİMİZLE VE NUMARALARI BALIKESİR YARKA WEP SAYFAMIZDA MEVCUTTUR.VE DİĞER SÖZDE FİRMALAR GİBİ ASLA  HER GÜN NE SÖZLERİMİZ NEDE NUMARALARIMIZ DEĞİŞMEZ. BİZ 1999 DAN BERİ OLDUĞU GİBİ DAİMA BURADAYIZ. ALDIĞINIZ HER ÜRÜNÜN HER ZAMAN TAKİPÇİSİ OLDUK, OLMAYA DA DEVAM EDECEĞİZ. HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL SABAH 08.AKŞAM 22 ARASINDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP  DETAYLI BİLGİ ALABİLİR  SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

06 Temmuz 2017
2.324 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir