Balıkesir Tavuk Yarka
Prefabrik Kümes Kurulumu – Balıkesir Yarka | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

Prefabrik Kümes Kurulumu – Balıkesir Yarka

Prefabrik Kümes Kurulumu – Balıkesir Yarka

Uzman kadromuz kaliteli ürünlerimizle  1999’dan bu yana tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kalite ilkelerimizden ve Müşteri memnuniyetimizden taviz vermeden çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle % 98’lik müşteri memnuniyetimizle  daima sizlerin yanınızda olduk ve  olmaya devam edeceğiz.

Yine her zaman dediğimiz gibi ‘YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.’ Bunun göstergesi olarak da en iyi denetleyici olan müşterilerimizin %98’i her zaman referansımız olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Bunun neticesi olarak da müşterilerimizin %90′ ı daha önceki müşterilerimizin referansı ve  bizi önermesi ile gelmektedir. Buda bizleri BALIKESİR YARKA olarak onurlandırdığı kadar işimizi hakkı ile yaptığımızı gösterdiği için bunun haklı gururunu bizlere tüm BALIKESİR YARKA ailesi olarak yaşatmaktadır.

FARKIMIZ ;

 – Müşteri Memnuniyeti
– Yüksek Kalite
– Uygun Fiyat

– Güven
– Tecrübeli Kadro.

     Tüm ürünlerimiz veteriner kontrolünde olup, bütün aşıları yapılarak Türkiye geneline dağıtılmaktadır. Ürünlerimiz hijyenik ve sağlıklı ortamda organik yumurtlamaya ve kümes şartlarına uygun koşullarda yetiştiriliyor, satışlarımız toplu olmakla birlikte parakende satışlarımızda bulunmamaktadır
Tamamen tüm üretim kendimize aittir. Yem üretimi ve veterinerlik hizmetleri firmamız bünyesinde olup yine  firmamız tarafından karşılanmakta olduğundan fiyatlarımız piyasa değerinin  altında seyretmektedir. Piyasada bu işi yapanlardan en önemli farkımız biz tacir değiliz ve müşteri aldığı malı değerinin üstünde değil altında bir ücret ödeyerek bizden temin edecektir. Müşterilerimizin beklentilerini tamamen karşılayabilecek kapasitedeyiz.Türkiye çapında her yere ürün teslimatımız vardır.

Yine Ülkemizin her bölge, her il ve her ilçesinde referanslarımız bulunmakta olup, satış sonrasında destek ve yardımlarımız devam etmektedir.

VİZYONUMUZ:

     Çalışma arkadaşlarımızın  seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş Türkiyemizin  içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak 1999’dan bu güne sürdürmüş olduğumuz sektörümüzde ki lider konumumuzu ve  varlığımızı devam ettirmek vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ:

     Balıkesir yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

BALIKESİR YARKA OLARAK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ PRAFABRİK KÜMES KURULUMUNDADA EZBER BOZAN ÇIĞIR AÇIYORUZ.SÖZDE RAKİPLERİMİZİN HAYAL BİLE EDEMEDİKLERİ FİYATLARA BİZ EN İYİ MALZEMEYİ Kİ EN İYİ MALZEME DERKEN HEM ISI YALITIM BAKIMINDAN HEMDE ANTİBAKTERİYEL BAKIMDAN BİR ÜSTÜNÜN DAHA OLMADIĞI MALZEMELERİ PRAFABRİK KÜMES KURULUMUNDA KULLANIYORUZ.VE BUNUDA SÖZDE RAKİPLERİMİZİN HAYAL BİLE EDEMİYECEKLERİ FİYATLARA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ.KURMUŞ OLDUĞUMUZ PRAFABRİK KÜMESLERİMİZİN AKSESUARLARINDAN OLAN YETERLİ MİKTARDA MANUEL YEMLİK İLE YETERLİ MİKTARDA OTAMATİK NİPEL SULUKLAR VE YETERLİ MİKTARDA FAN  FİYATLARIMIZA DAHİL OLUP DİĞER FOLLUK TÜNEKLİK VS VS VS LER SATIŞIMIZ BULUNMAMAKTADIR.PRAFABRİK KÜMESİMİZİN ÖZELLİKLERİNİ KISACA ELE ALACAK OLURSAK BAŞTADA BELİRTİĞİMİZ GİBİ TAM ISI YALITIMLI VE ANTİBAKTERİYEL OLMAKLA BİRLİKTE KESİNLİKLE TERLEMEYEDE MEYDAN VERMEMEKTEDİR.VE BİLİRSİNİZKİ EN ÇOK YAŞADIĞIMIZ SORUNLAR ISI YALITIMI TERLEME VE BAKTERİ BARINDIRMA PROBLEMLERİDİR. TERLEME YALITIM VE ANTİBAKTERİYEL OLMASI BİZ TAVUKÇULAR İÇİN OLMAZSA OLMAZDIRVE KURMUŞ OLDUĞUMUZ BU PRAFABRİK TAVUK KÜMESLERİMİZDE BU ÖZELLİKLERİ TAMAMI VE DAHA FAZLASI MEVCUTTUR.KULLANILAN MALZEMELERDEN BİRKAÇ ÖRNEK VERECEK OLURSAK EN BAŞTA PENCERELERİMİZİN HİDROLİK OLUP VE DİK AÇILMASIDIR Kİ BUDA İÇERDEKİ HAVA SÜRKÜLASYONUNU SAĞLIYACAK VE ASLA İÇERDE CERYAN OLUŞUMUNA MEYDAN VERMİYECEKTİR.YİNE DİĞER BAZI MALZEMELERİMİZDEN KISACA ÖRNEK VERECEK OLURSAK 1. METAPEN CEPHE PANELİ KULLANIYORUZ BUNUN ÖZELLİĞİ POLİBİRİTEN ISI YALITIMI VE DEZENFEKSİYONEL VE ANTİBAKTERİYEL MADDE BULUNDURMASIDIR.YİNE ANA DİREKLERİMİZ 100*100 = 3M OLUP PROFİLLER 2.5M ARTI BOYALIDIR. .YİNE EN İYİSİNİ EN KALİTELİSİNİ EN UYGUN FİYATLA SATIŞA SUNUYORUZ.EKİPMAN KALİTESİYLE SALMA YUMURTA TAVUĞU YETİŞTİRİCİLİĞİNDE 1999 DAN BU YANA  DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA SATIŞ SONRASI TEKNİK VETERİNER DESTEĞİYLE 3 YILIN SONUNDA(YUMURTA VERİMİ DÜŞEN TAVUKLARINIZI)GENÇLEŞTİRME GARANTİSİYLE EN UYGUN FİYATA BİRİNCİ SINIF MALZEMEDEN OLUŞAN  TAVUK SAĞLIĞINI ÖN PLANDA TUTARAK SEÇİLMİŞTİR.PRAFABRİK KÜMES KURULUMU EN KISA SÜREDE;BALIKESİR YARKA FARKI VE KALİTESİYLE KURUYORUZ.

KULLANILAN TÜM MALZEMELER İSO 9001 VE TSE BELGELİDİR..MÜŞTERİLERİMİZE İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE  TÜM EKİPMANLARLA ANAHTAR TESLİMİ PREFABRİK KÜMES KURULUMU A DAN Z YE YAPILMAKTADIR.MÜŞTERİLERİMİZİN PRAFABRİK KÜMES KURULUMU YAPTIRACAĞI YERE EN AZ 20 CM KALINLIĞINDA BETON ZEMİN YAPMALARI GEREKMEKTEDİR.KENDİ ÇİFTLİĞİMİZDE KANATLI SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİ KADROMUZ VE VETERİNER KONTUROLÜNDE  1.Cİ KAN YUMURTA VERİMİ YÜKSEK LOHMAN BROWN IRKI VEYA 1.Cİ KAN  YİNE ANKARA TAVUK ARAŞTIRMA KURUMU TAE ÇIKIŞLI SİYAH ATAK-S YARKALARLA BİRLİKTE ANAHTAR TESLİMİ TÜRKİYENİN HER NOKTASINA PRAFABRİK KÜMES KURULUMU BALIKESİR YARKA KALİTESİYLE VE FARKIYLA EN KISA SÜREDE YAPMAKTAYIZ..SATIŞ SONRASI SİZE HER KONUDA TEKNİK DESTEK SAĞLIYABİLECEK MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZİ SEÇERSENİZ BİRLİKTE KAZANCINIZI İKİYE KATLARSINIZ.EVET HERKEZ BUNUN KENDİNCE YAZIYOR VE SÖYLÜYOR FAKAT DAHA SONRA ARADIĞINIZDA YA NUMARALARINA ULAŞILAMIYOR VEYA BAŞKA BAŞKA FİRMALARDA ORTAYA ÇIKIP SATTIĞI MALIN ARKASINDA DURAMIYORLAR TABİKİ DOĞAL OLARAK.BALIKESİR YARKA OLARAK BİR İLKİ DAHA BAŞARMANIN HAKLI  GURURUNU DAHA YAŞIYORUZ Kİ !

BİZLER OFİS SİSTEMİYLE VE BU KONUDA EĞİTİMLİ PERSONELİMİZLE VE NUMARALARI BALIKESİR YARKA WEP SAYFAMIZDA MEVCUTTUR.VE DİĞER SÖZDE FİRMALAR GİBİ ASLA  HERGÜN NE SÖZLERİMİZ NEDE NUMARALARIMIZ DEĞİŞMEZ. BİZ 1999 DAN BERİ OLDUĞU GİBİ DAİMA BURADAYIZ.ALDIĞINIZ HER ÜRÜNÜN HER ZAMAN TAKİPÇİSİ OLDUK OLMAYADA DEVAM EDİCEĞİZ.HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL SABAH 08.AKŞAM 22 ARASINDA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP  DETAYLI BİLGİ ALABİLİR  SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

05 Temmuz 2017
1.991 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir