Balıkesir Tavuk Yarka
Salma Tavuk Yumurtasını Nereye Satabilirim ? | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

Salma Tavuk Yumurtasını Nereye Satabilirim ?

Salma Tavuk Yumurtasını Nereye Satabilirim ?

Salma Tavuk Yumurtasını Nereye Satabilirim ?

Öncelikle; BALIKESİR YARKA olarak toplu ve yüklü ürün alan müşterilerimize yumurta satışı desteğimiz olmakla birlikte maalesef ki bunlar sınırlı kalmaktadır. Belirttiğimiz üzere bu imkanı ancak; yüklü ürün alan müşterilerimize sağlayabiliyoruz. Bunun sebebi olarak da bizler kesinlikle yumurta ticareti yapmıyoruz. Yaptığımız sadece müşterilerimiz ile toplu ve yüklü yumurta üretip ve toptan ticaretini yapan kooperatifler ile diğer büyük yumurta tüccarlarını buluşturmaktır. Bu evreden sonrasına biz müdahale etmeyiz. Tabii ki tüm müşterilerimizde bu adetlerde alım veya beslemek imkanına sahip olmadıkları için bu konuda bizimde fazlaca toptan yumurta satışı konusunda elimizden gelen fazla bir şey yoktur.

 Örneğin; bu bahse konu adetlerde yumurta üreten bir çiftlik mesela; 40-50 kuruştan toptan yumurta verirken 500 adet veya 1000 adet tavuğumuz olduğunu düşünürsek ve ülkemizde bir asgari ücretin 1500 tl civarı olduğunu da ele alırsak bir kişi çevresine,komşusuna ve yakın semt pazarlarına çıktığında bu yumurtayı çok rahat minimum 75 kuruş ve daha da üzerinde pazarlayabilecektir.

 Hepimiz biliriz ki gerçek,doğal,gezen tavuk yumurtası bir kere tüketen nihayi tüketici bir kez daha asla kafes tavuğu yumurtasını tercih etmeyecektir. Bu da bizler için hem işsizliğin hat safhada olduğu ülkemizde bir iş kapısı yine tüketici gözüyle baktığımızda da sağlıklı ve doğal ürün tüketmek demektir. Küçük bir varsayımlarla matematik hesabı yapacak olursak 1000 adet tavuktan ortalama 750 adet yumurta aldığımızı göz önüne alırız. Bununda yukarıda bahsettiğimiz toptan fiyatı ile nihayi tüketiciye verdiğimiz fiyat arasında günlük 250 ile 300 tl arasında bir fark ortaya çıkmaktadır. Yine bu farkı bir aydaki 30 gün ile çarpar isek tahmini 8-9 bin tl gibi bir fark ortaya çıkacaktır. Ülkemizde asgari ücretin de 1500 tl olduğunu göz önünde bulundurursak bu rakamın hatırı sayılır bir rakam olduğu görülecektir. Başta da belirttiğimiz gibi bizler BALIKESİR YARKA olarak her ne kadar toptan yumurta satışında aracı oluyor isek de gönlümüz tüm müşterilerimizin hem direk nihayi tüketiciye ulaşıp daha fazla kazanç elde etmesi hem de tüketicilerimizin bu doğal yumurta daha ucuza ve daha taze olarak tüketebilmesinden yanadır.

BALIKESİR YARKA müşteri temsilcilerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

MİNİMUM SATIŞIMIZ 100 ADETTİR. İLAN VERDİĞİMİZ TÜM NOKTALARA SEVKİYATLARIMIZ BULUNMAKTADIR. HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL  SABAH 08:00 İLE AKŞAM 22:00 KADAR MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP DETAYLI BİLGİ ALABİLİR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ…

10 Temmuz 2017
10.587 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir