Balıkesir Tavuk Yarka
Star Gomes | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

STAR GOMES

STAR GOMES

STAR GOMES YILLIK YUMURTA VERİMİ 240 İLE 270 ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR SALMA YUMURTA TAVUKÇULUĞU NDA TERCİH EDİLMESİNİN EN ÖNEMLİ SEBEBİ % 60 ORANINDA YUMURTASININ ÇİFT SARILI OLMASIDIR. SALMA YUMURTA TAVUĞU OLARAK TÜM HAVA KOŞULLARINA ELVERİŞLİDİR.

BALIKESİR YARKA OLARAK; Öncelikli hedefimiz yakalamış olduğumuz % 98 müşteri memnuniyetini devam ettirmektir ve bu rakamları yakalamış olmakla birlikte çizgimiz daha da mükemmele taşımaktır. Bu vesile ile tüm toplantı seminer ve değişik yerlerdeki yetkili ve idarecilerimizin de sunumlarında da beyan ettikleri gibi hedefimiz her zaman olduğu gibi müşterilerimize daima en mükemmelini sunmaya devam etmektir. Bundan dolayı müşterilerimizin de 2 ci 3 cü elden yani aracılardan almak yerine birinci elden almalarını öneririz. Bunu birçok müşterimizin bilmesine rağmen yine de açıklama yapmamızın uygun olacağını düşünüyoruz. Şöyle ki biz ürünümüzü sattığımız anda müşterimiz ile olan diyaloğumuz kesinlikle bitmediği gibi yıllar sonra bile müşterimiz hayvanlarını gençleştirmeyi düşündüklerinde hiçbir ek ücret ödemeden yarka ile bire bir değiştiriyoruz ve bizler tüm ilanlarımızda sosyal medyada ki sayfalarımızda ve yine Balıkesir yarka web sayfamızda asla ve kesinlikle başka ikinci üçüncü şahısların ürün fotoğraflarını kullanmıyoruz tüm ilan sosyal medya ve web sayfamızdaki fotoğrafların tamamı kendi ürünlerimize aittir. Bu nedenle bizleri sosyal medya ve Balıkesir yarka sayfamızdan da takip ettiğinizde zaten bu bilgilerin doğruluğunu göreceksiniz.

 NOT: BİZ İSMİMİZDEN DE ANLAŞILACAĞI GİBİ ASLEN BALIKESİRLİ BİR FİRMA OLUP  BAZI SÖZDE FİRMALAR GİBİ BALIKESİR’E BİR İLAN VEREREK NE BALIKESİR’İN ADINI NEDE BALIKESİR’LİNİN ADINI KULLANMAYIP ÖZÜMÜZLE SÖZÜMÜZLE GEÇMİŞİMİZLE GÜNÜMÜZLE GERÇEK BİR BALIKESİR FİRMASI OLDUĞUMUZU TÜM İLGİLİLERE VE MÜŞTERİLERİMİZE TÜM  CİDDİYETİMİZLE BEYAN EDERİZ.
SATIŞLARIMIZ TOPTAN OLUP TÜRKİYE GENELİNE DAĞITIMIMIZ VE SATIŞ SONRASI DESTEK VE HİZMETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

NOT: STAR GOMES SATIŞIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

FİRMAMIZ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN TIKLAYINIZ…!

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ.