Balıkesir Tavuk Yarka
TAVUKÇULUK | DA - BALIKESİR YARKA | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

TAVUKÇULUK | DA – BALIKESİR YARKA |

TAVUKÇULUK | DA – BALIKESİR YARKA |

TAVUKÇULUK DA – BALIKESİR YARKA

TAVUKÇULUK da Balıkesir TAVUK YARKA olarak kaleme aldığımız bu yazımızda tüm üretici ve müşterilerimize tavukçuluk hakkında uzun yıllar bu sektörde bulunmamızın bizlere kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübelerden de yola çıkarak dilimiz döndüğünce TAVUKÇULUK hakkında siz üretici ve müşterilerimizi aydınlatıp, yolunuza ışık tutmaya çalışacağız.Bu sebepten dolayı TAVUKÇULUK hakkında kaleme aldığımız bu yazımızı okuyan, dikkate alan ve bu gösterdiğimiz çizgide yol alan üretici ve müşterilerimiz bu sektörde ki TAVUKÇULUK üzerine satış yapan kişi ve kişilerin entrikalarından korunduğu kadar yine TAVUKÇULUK hakkında da bilmesi gerekenlerin bir çoğunu öğreneceğinden dolayı bu yazımız kendilerine bir klavuz olacaktır.

TAVUKÇULUĞA yeni başlayacak olan arkadaşlarımızın öncelikle bu sektörü iyi inceleyip, irdeledikten sonra yani halk deyimiyle ince eğirip sık dokuduktan sonra TAVUKÇULUĞA başlamalarını öneririz. Nasıl ki her konuda bir bilgi ve tecrübe şarttır. Yani şöyle de diyebiliriz çıraklığını yapmadığımız hiç bir işin ustalığını yapamayız. Arkadaşlar maalesef ki bizim sektörümüz, tavukçuluk sektörü öyle bir sektör ki tabii ki burada işini düzgün yapan firmaları istisna tutmakla birlikte üzülerek belirtelim ki yanlış anlamayın ama ne kadar ipini koparmış daha açık konuşmaya dilimizin varmadığı insan görünümlü kişiler ne hikmetse hepsi TAVUKÇULUK sektöründe bir şekilde toplanmışlar. Bu insanlarda bizlerin zaafı olan yukarıda da belirtmiştik ya “çıraklığını yapmadığımız hiç bir işin ustalığını yapamayız.” Bu tür kişi veya kişilerde bizlerin bu konuda tecrübesiz, bilgisiz, deneyimsiz olduğumuzu yeter ki anlamaya görsünler. Bir kere TAVUKÇULUK sektöründe tam bilgili olmadığımızı anladıkları anda direk her türlü oyun ve düzeni bizlere oynamaktan bir an bile geriye kalmayacak tiplerdir. Bu kişiler öyle tipler ki hani derler ya iki ucu pislik bir sopa… En kibar veya en hafif tabiri ile ancak böyle ifade edebiliyoruz. “Şimdi neden bu kadar ağır konuşuyorsunuz?” diyeceksiniz. Nasıl anlatsak bilmiyoruz ama örneğin TAVUKÇULUK sektörüne hafiften göz attığınızda sizlerde bunu zaten fark edeceksiniz. Öyle sözde adı büyük (!) firmalar var ki yıllardan beri bu halk üzerinde oynamadıkları oyun, çevirmedikleri entrika kalmadığı için başta Türkiye’nin rağbet gösterdiği adı herkesce bilinen meşhur bir ilan sitesi olmak üzere tüm ilan sitelerine her sezon değişik isimler adı altında ilan mağazaları açtırıp halka değişik bir firmaymış gibi görünerek her türlü gramajı küçük, aşıları eksik ürünleri sunduğunu ve o sezon sonunda o bahse konu ilan sitelerinde ki ilan sayfalarını ve dahi o müşteriler ile irtibata geçtikleri telefonları kapatıp, diğer sezonda yine başka isimler adı altında yeni mağazalar, yeni telefonlar ile kandırma ve aldatmacalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini mi sayalım yoksa bu işi meslek edinmiş, ağzı güzel laf yapan yine bu firmalardan ne idüğü belirsiz aşıları eksik ve vaat edilen haftalarda kesinlikle olmayan ve bu satışlar gerçekleştikten sonra  yine bukalemun gibi renk değiştirerek bu tür firmalardan yüksek pirimler alarak yeni sezonlarda satışını yapmaya devam eden bayan satış pazarlama elemanlarını mı sayalım? Bu böyle uzar gider.

Bu yüzden de arkadaşlar, bu sektöre yani TAVUKÇULUK piyasasına girmeyi düşünen tüm üretici ve müşterilerimize BALIKESİR YARKA olarak acizane tavsiyemiz şudur ki kesinlikle bu bahse konu ilan sitelerinde ki asılsız ilanlara tevessül etmedikleri gibi yukarıda da belirttiğimiz ağzı güzel laf yapan pirim usulü ile çalışan bayan satış-pazarlama elemanlarının da kelime oyunlarına kesinlikle itibar etmemelerini öneririz. Peki diyeceksiniz ki “o zaman TAVUKÇULUK sektöründe doğru firmayı nasıl veya nereden bulacağız?” Bizler de BALIKESİR YARKA olarak diyoruz ki en doğru firmayı yakınlarınızdan başlayarak, akrabanız, arkadaşınız, komşunuz mutlaka daha eskiye dayalı olarak bu işi yapmış olanlar vardır. En doğru yolu bu kişilerin referansı ile bulacağınızı belirtir bizler BALIKESİR YARKA olarak TAVUKÇULUK sektöründe ülkemizde bir ilk ve tek olarak sizlere satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi sizlere teslim ettiğimiz andan itibaren 3 yıl boyunca sizlerle asla diyalog ve irtibatımızın kesilmediğini, her konuda bilgi ve deneyimlerimizle sizlere yol gösterdiğimizi ve bu 3. yılın sonundan itibaren tavuklarımızın yumurtadan düştüğü yani halk dilinde ÇIKMA TAVUK olarak nitelendirildiği andan itibaren YARKA ile birebir, ücretsiz değiştiren ülkemizde ilk ve tek firma olduğumuzu belirtir tüm üretici ve müşterilerimize saygılar sunarız…

Salma Tavukçulukta  Doğal Yumurta Üretimi Nasıl Olmalıdır Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

23 Kasım 2021
2.816 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir