Balıkesir Tavuk Yarka
Çadır kümes kurulumu yumurta tavuğu saTIŞI | Balıkesir Yarka, Ataks, Lohman Brown, Çil Pleymut

Sosyal Medyada Biz}

YARKA TAVUK SATIŞI – ÇADIR KÜMES MALİYETİ

YARKA TAVUK SATIŞI – ÇADIR KÜMES MALİYETİ

YARKA TAVUK SATIŞIÇADIR KÜMES MALİYETİ

Uzman kadromuz ve veteriner hekimimiz denetiminde kendi kümeslerimizde yetiştirdiğimiz salma tavukçuluğa uygun yumurta verimi yüksek birinci kan yarka tavuk satışı ile on iki ay boyunca hizmet  vermekteyiz. Salma yumurta tavukçuluğu yapmak isteyen üretici ve müşterilerimize aşıları tam ücretsiz nakliye ile teslim etmekteyiz. Köy yumurtası üretmek isteyenler için tavuk sağlığını ve bakımını ön planda tutacak şekilde çadır kümes kurulumu Balıkesir Yarka güvencesi altında yapmaktayız. Uzun yıllardır yarka tavuk satışı yapan firmamız öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti sağlamakta birlikte en ucuz çadır kümes maliyeti fırsatı sunmaktır.

Çadır kümes özellikleri UV filtreli anti bakteriyel üç kat birinci kalite malzemeden oluşur. Türkiye’nin tüm iklim ve hava şartları ön planda tutularak İSO 9001 kalite standartları sertifikasına sahip profiller kullanıyoruz. Otomatik nipel suluk sistemi, manüel askılı galvenizli yemlik kurulumu yaparak  çadır kümesinizi teslim ediyoruz. Salma tavukçuluk ve doğal yumurta üretimi için talep ettiğimiz her ebatta çadır kümes kurulumu Balıkesir Yarka firma güvencesi altındadır. Kurdurduğunuz çadırın içine 16-18 haftalık yarka tavuk koyuyoruz. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda galvenizli folluk ve tüneklik yapmaktayız. Salma tavukçuluk yapmak isteyenler için prefabrik kümes kurulumlarınız da her ebatta firmamız tarafından yapılmaktadır. Birinci sınıf kalın profiller yapılan bölgenin iklim ve hava şartlarına dayanıklı en sağlam malzemeden oluşmaktadır. Tüm iç dizayn kurulumu yapılıp faturalandırılarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Prefabrik kümes kurulumu yaptığımız üretici ve müşterimize bulunduğu bölge hava ve iklim şartları değerlendirilerek yumurta verimi en yüksek birinci kan yarka tavuk satışımız bulunmaktadır. Aldığı yarka tavukları faturalandırmakla birlikte tarım ilçe müdürlüklerinden aşı kartı, sağlık raporu, sevk belgesi düzenletilmektedir. Ligorin, Siyah Ataks,Lohman Brown, Çil Pleymut, Australorp, Sussex , Stargomes satışlarımız bulunmamaktadır. Kısa süreliğine Balıkesir Yarka olarak Siyah Ataks tavuk satışımız yine dört mevsim boyunca devam eden 16-22 haftalık Lohman Brown, Siyah Ataks yarka satışımız, çadır tavuk kümes kurulumu, prefabrik tavuk kümes kurulumu yapmaktayız. Sipariş vermek için detaylı bilgi almak isteyen tüm üretici ve müşterilerimiz sabah 08:00 akşam 22:00 arasında müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirler.

Yarkalarımız Hakkında Daha Detaylı Bilgi Amak İçin Tıklayın.

08 Mart 2019
2.415 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir